CSA Steaua - CSM Slatina 1-1. ”Roș-albaștrii” rămân cu o singură

Por um escritor misterioso
Last updated 19 outubro 2024
Echipa antrenată de Claudiu Niculescu, singura din Liga 2 cu maximum de puncte! Ce spune ”Clau-gol”
Unirea Dej a pierdut contra Steaua București, scor 2-6 - Curierul de Cluj
CSA Steaua - CSM Slatina 1-1. ”Roș-albaștrii” rămân cu o singură victorie în Liga 2
Video Oțelul - Baia Mare, 20:30 Live Video Digi Sport 1. Dacă învinge Oţelul, vor fi cinci echipe cu 25 de puncte
CSA Steaua egalează dramatic, trei goluri marcate în ultimele minute la Buzău. Rezultate și clasament Liga 2
csm slatina - Citeste toate articolele despre csm slatina
Progresul Spartac
LIVE TEXT de la 11 pe Ştefan Dobay în Liga 2. 5 noutăţi la verzi: 0-0. CSC Dumbrăviţa cu militarii MApN cu ocaua mică prin ţară pe motorina tuturor românilor, autocar MAN
CSA Steaua - CSM Slatina 1-1, Final de meci, Gazdele evită înfrângerea în minutul 90 prin golul lui David Matei
Remiza cu Slatina ”a umplut paharul”! Daniel Oprița a spus când ar putea pleca de la CSA Steaua
Oțelul o bate pe Chiajna și revine pe podiumul din Liga 2! Rezultatele complete + clasamentul actualizat