FC Hermannstadt - CFR Cluj 1-0. Oaspeții pierd șansa să ajungă pe prima poziție în SuperLiga, SuperLiga

Por um escritor misterioso
Last updated 20 outubro 2024
FC Hermannstadt - CFR Cluj 1-0. Oaspeții pierd șansa să ajungă pe prima  poziție în SuperLiga, SuperLiga
CFR Cluj a ratat o șansă ”de aur”! Așa arată clasamentul SuperLigii, la finalul turului sezonului regulat
Cum a trăit Mihai Stoica duelul Hermannstadt - CFR Cluj 1-0: „Eram căzut”
VIDEO SuperLiga: CFR Cluj, învinsă în prelungiri de FC Hermannstadt / Farul Constanța termină anul pe primul loc
Petrolul - FC Hermannstadt 0-0, în etapa 10 din SuperLiga. Sibienii, doar remiză cu om în plus din minutul 6
REZUMAT Hermannstadt - CFR Cluj 1-0. Clujenii ratează ocazia de a trece pe primul loc.
Video CFR Cluj - Hermannstadt 0-1. Campioana încheie anul cu o înfrângere! Sibienii au dat lovitura în prelungiri
AFC Hermannstadt - FC CFR 1907 Cluj - SUPERLIGA - ETAPA VI
Botosaneanul – stiri si investigatii din Botosani. Anchete si dezvaluiri online din orasul si judetul Botosani
FC Hermannstadt - CFR Cluj 1-0, în etapa 15 din SuperLiga. Deziluzie „vișinie” la Sibiu. Măldărășanu urcă pe 4, Mandorlini ratează locul 1. Clasamentul la finalul turului
SuperLiga Magazin Nr. 14 U Cluj - Voluntari by SuperLigaMagazin - Issuu
Hermannstadt - Sepsi 1-2. Sibienii pierd primul meci din acest sezon. Bergodi, salvat de o „rezervă” - Playsport