Popa în genunchi! Decizie de neînțeles în Hermannstadt - U Cluj

Por um escritor misterioso
Last updated 17 outubro 2024
U Cluj a solicitat un penalty în minutul 29 al meciului cu Hermannstadt, la duelul dintre atacantul Daniel Popa și portarul Vlad Muțiu
Octavian Popescu, înger și demon în FCSB - Rapid: a înscris un gol fantastic și a reaprins speranțele roș-albaștrilor, după care l-a lovit pe Funsho și a văzut direct cartonașul roșu
Dezvăluiri incredibile ale lui Dorin
Daniel Popa, scăpat de pe targă în finalul meciului Hermannstadt – U Cluj 2-2! Faza a fost monumentală, un necaz nu vine niciodată singur - VIDEO - Ştiri de Cluj
U Cluj își aduce atacant ! Acord cu Daniel Popa
Superliga: FC Steaua 3-2 Chindia Târgoviște! Victorie de moral
OFICIAL Daniel Popa, noul atacant al lui ”U” Cluj
GOOOL! Rapid - U Cluj 2-1. Popa reduce din handicap! Clujenii revin în meci, chiar înainte de pauză
Mergem la Sibiu cu un singur gând - să câștigăm cele trei puncte”. Craiovenii, înainte de meciul
Momentul revanșei! FC Hermannstadt o reîntâlnește pe ”U” Cluj în sferturile Cupei României. Posibilă semifinală cu Universitatea Craiova sau Oțelul, Sport
Răuță vrea să plece după retrogradarea
Video Hermannstadt - 'U' Cluj 1-2. Șepcile roșii au întors scorul și s-au calificat în semifinalele Cupei